Цьогоріч на Прикарпатті виявили 70 іноземців-нелегалів

У період з березня по травень працівники міграційної служби Прикарпаття виявили та притягнули до адміністративної відповідальності 103 іноземці. Мова йде про осіб, які незаконно перебувають на території нашої країни. 
Про це повідомили сьогодні на прес-брифінгу про ситуацію з перебуванням в Україні так званих неврегульованих мігрантів.
Загалом було виявлено 51 нелегального мігранта, стосовно яких надалі прийнято рішення про примусове повернення за межі України. 
Щодо 10 іноземців які ухилялися від виконання рішень про примусове повернення за позовами УДМС в Івано-Франківській області, суди прийняли рішення про примусове видворення з України.
Десятьох іноземців помістили до Волинського пункту тимчасово перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України.
Чотирьох примусово видворили під супроводом до пунктів перетину державного кордону. 17 іноземцям заборонили подальший в'їзд на територію України.
Крім того 12-ом скоротили строк тимчасового перебування на території нашої держави.
"В результаті проведених заходів виявили двох осіб які використовували підроблені документи на право проживання в Україні. Відносно них розпочато дві кримінальні справи за ч 4 ст 358 кримінального кодексу", - повідомив Перший заступник начальника УДМС України в Івано-Франківській області Андрій Якуб'як.
За словами Якуб'яка, цього року на Прикарпатті було виявлено 70 нелегалів.
Відтак в Міграційній службі просять повідомляти про іноземців, які незаконно перебувають на території нашої країни.

http://firtka.if.ua/blog/view/tsogorich-na-prikarpatti-viiavili-70-inozemtsiv-nelegaliv
Цьогоріч на Прикарпатті виявили 70 іноземців-нелегалів Цьогоріч на Прикарпатті виявили 70 іноземців-нелегалів Reviewed by Мар'яна on травня 08, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.