Івано-Франківська єпархія виступила на підтримку Епіфанія

Івано-Франківсько-Галицька єпархія підтримує Митрополита Епіфанія (Думенка).
Про це йдеться у заяві, яку оприлюднив митрополит Іоасаф (Василиків), пише РІСУ.
«На Об’єднавчому Соборі було прийнято рішення про саморозпуск Української Православної Церкви Київського Патріархату та входження у новостворену Православну Церкву України і обрано Предстоятеля Православної Церкви України, яким став Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Серед осіб, які підтримали таке рішення був нині Почесний Патріарх Філарет який намагається повернути нашу Церкву в ізоляцію і відсторонити митрополита Епіфанія від предстоятельства, чого ми не маємо права допустити, бо це шлях в нікуди, це дорога в ізоляцію нашої Церкви», - йдеться у документі.
«Створена завдяки нелегким зусиллям Вселенського Патріарха Варфоломія та українського народу Православна Церква України тепер потребує нашої підтримки. Повернення до попередньої структури Київського Патріархату означає втрату Томосу і всіх досягнень церковної незалежності. Івано-Франківсько-Галицька єпархія УПЦ ПЦУ, духовенство і вірні Івано-Франківсько-Галицької Єпархії ПЦУ підтримуємо Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія та закликаємо усіх небайдужих до долі нашої ПЦУ архиєреїв, духовних пастирів, увесь православний український люд підтримати митрополита Епіфанія і не допустити реваншу ізоляційних сил», - наголошують автори заяви.

http://firtka.if.ua/blog/view/ivano-frankivska-ieparkhiia-vistupila-na-pidtrimku-epifaniia

Івано-Франківська єпархія виступила на підтримку Епіфанія Івано-Франківська єпархія виступила на підтримку Епіфанія Reviewed by Мар'яна on травня 13, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.