Презентація романів: у Калуші проведуть зустріч з письменницею Дарою Корній

Калушан запрошують на цікаву зустріч із відомою сучасною українською письменницею Дарою Корній та на презентацію її нових романів "Сузір'я дів" та "Місяцівна".
У середу, 15 травня у Калуській центральній бібліотеці ім.Т.Шевченка з 14:00 до 16:00 год відбуватиметься зустріч із Дарою Корній, передають "Вікна".

Дара Корній справжнє ім'я Мирослава Іванівна Замойська— українська письменниця-прозаїк. Лауреат третьої премії «Коронації слова»  за роман  «Гонихмарник» 2010.
Дара Корній народилася в селі Секунь Старовижівського району Волинської області. Середню школу закінчила в селі КняжеЛьвівської області. Вищу освіту здобула у Львові. Закінчила журналістсько-редакторське відділення Українського поліграфічного інституту. Працює у Львівській національній академії мистецтв.
Перший її великий твір опублікувало видавництво Клуб сімейного дозвілля 2010 року. Це був роман «Гонихмарник», написаний в жанрі міського фентезі. Роман приніс авторці третю премію літературного конкурсу «Коронація слова» 2010 року в номінації «роман», удостоєний відзнаки «Дебют року» від видання «Друг читача» та став лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» — «Відкриття себе» імені Володимира Савченка. Після публікації першого роману Дара Корній отримала неофіційне звання «української Стефені Маєр».
Другий великий твір письменниці «Тому, що ти є» — «Вибір видавців» у конкурсі «Коронація слова — 2011». Він теж написаний у жанрі міського фентезі.
Третій роман — «Зворотний бік світла» — це «Вибір видавців» у конкурсі «Коронація слова 2012». На «Форумі видавців — 2012» його активно купували на стенді «Коронація слова».


Презентація романів: у Калуші проведуть зустріч з письменницею Дарою Корній Презентація романів: у Калуші проведуть зустріч з письменницею Дарою Корній Reviewed by Мар'яна on травня 09, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.