В Івано-Франківську проведуть "Гараж ідей"

Сьогодні, 7 червня, на Промприлад. Реновація близько 40 іванофранківців дізнаються про суть і моделі соціального бізнесу, а також сформують концепції власних соціальних підприємств на «гаражі ідей» #SocialBusinessInUA.
Учасниками заходу стануть соціальні стартапери, власники малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади,  представники громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми, активісти, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом, студентів, які думають про власну справу із сенсом.
Тренер і модератор "гаража ідей" - Сергій Корнилюк, старший аналітик міжнародної консалтингової компанії CIVITTA.
Автори найбільш переконливих задумів отримують запрошення на хакатони. Це дводенні інтенсиви з лекціями і консультаціями від найкращих бізнес-тренерів України, які допоможуть перетворити ідеї на моделі соціальних підприємств, Хакатони пройдуть у вересні-жовтні в Івано-Франківську, Харкові, Кривому Розі, та Вінниці. Переможці хакатонів потрапляють до Акселератора соціального підприємництва SELab і отримують шанс на закордонне стажування, стартовий капітал і менторську підтримку.
Торік за цією програмою запустилися або масштабувалися близько десяти соціальних підприємств, серед яких мережа віддалених контакт-центрів, орієнтована на працевлаштування людей з інвалідністю “Simka” (Тернопіль), виробник торбинок і крафтових аксесуарів із використаної банерної тканини “RE:ban”, чернівецькі “Кранчі з любов’ю” (навчання пекарської справи та працевлаштування людей із фізичними та ментальними порушеннями), екскурсійне бюро для сімей, що виховують дітей з інвалідністю “Особлива подорож” (Київ), Платформа «Дві Башти» - простір для бізнесу та творчості.
Фокус-групове дослідження, проведене 2018 року в 12 містах України, засвідчило, що найчастіше українці готові вирішувати бізнес-методами такі соціальні проблеми, як працевлаштування, а також доступ до освіти, медичних, юридичних, соціальних послуг людей, якісного дозвілля та саморозвитку людей з інвалідністю, переселенців, ветеранів АТО; осіб, які повернулися з місць позбавлення волі; жінок, які потрапили у складні життєві обставини; літніх людей.
Учасники «гаража ідей» - це соціальні стартапери; власники бізнесу, яким цікаво розвивати соціальний напрямок; представників громадських та благодійних організацій, які хочуть мати стабільний дохід і не залежати від грантів чи пожертв; активісти, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом. «Гараж ідей» #SocialBusinessInUA відбувається в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект втілює консорціум із восьми організацій громадянського суспільства України, Литви та Латвії на чолі з Українським форумом благодійників. Упродовж травня-червня 2019 року «гаражі ідей» відбуваються у 12 містах України: Полтава, Харків, Миколаїв, Одеса, Дніпро, Хмельницький, Ужгород, Краматорськ, Маріуполь, Бердянськ, Вінниця, Суми. Регіональний партнер проекту в Івано-Франківську – платформа "Тепле Місто".

http://firtka.if.ua/blog/view/v-ivano-frankivsku-provedut-garazh-idei
В Івано-Франківську проведуть "Гараж ідей" В Івано-Франківську проведуть "Гараж ідей" Reviewed by Мар'яна on червня 07, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.