Почалися канікули: прикарпатські поліцейські просять водіїв бути уважними на дорозі

Працівники ювенальної превенції Івано-Франківшини звертають увагу водіїв на те, що наразі тривають літні шкільні канікули і діти більше часу проводять на вулиці, іноді без нагляду дорослих.
Тому, водіям слід бути більш уважними та обачливими, пише нацполіція області.

одіям транспортних засобів необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів, адже поведінка дитини на дорозі, часто є непередбачуваною. Тож, будьте уважними та обережними при проїзді перехресть, пішохідних переходів, місць відпочинку, де найбільша ймовірність раптової появи дітей на дорозі", - йдеться у повдіомленні.
Також поліцейські наголошують батькам, щоб ті нагадали своїм синам та донькам, що вони повинні рухатися тротуарами, пішохідними доріжками, переходити проїзну частину тільки у встановлених місцях.
"Зверніть увагу, що до досягнення ними 12-річного віку або зросту 145 см в автомобілі вони мають знаходитись на задньому пасажирському сидінні або у спеціальних кріслах.  Крім того, поясніть маленьким учасникам дорожнього руху, що до 14 років заборонено їздити на велосипедах проїзною частиною дороги. Пам’ятайте, що найкращий приклад для дітей – законослухняна поведінка дорослих", - додають у поліції.
Почалися канікули: прикарпатські поліцейські просять водіїв бути уважними на дорозі Почалися канікули: прикарпатські поліцейські просять водіїв бути уважними на дорозі Reviewed by Мар'яна on червня 05, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.