Прикарпатка здобула перемогу на Міжнародному конгресі

Десятикласниця Калуського ліцею №10 і вихованка гуртка «Основи біохімії» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Вікторія Хухра представляла свою наукову роботу на XII Міжнародному конгресі та технічній виставці «ЕТЕВК-2019» (Екологія, Теплопостачання, Енергозбереження, Водопостачання, Каналізація), які проходили 10-14 червня в м. Чорноморську Одеської області, і здобула І місце.
На Конгресі, який вважається найбільш вагомим і авторитетним форумом спеціалістів у сфері теплопостачання, питного водопостачання, водовідведення, екології, економіки, управління,  калушанка Вікторія Хухра виступила зі своїм проектом «Шляхи утилізації та використання мінеральних добрив у м. Калуші з метою збереження водного балансу України», — повідомляє Фіртка з посиланням на КалушФМ.
За словами Вікторії, у квітні цю наукову роботу вона захищала на національному етапі Міжнародного молодіжного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» під назвою «Всеукраїнський юнацький водний приз-2019» у Києві. Тоді вона стала номінанткою в категорії «спеціальний приз», а тепер її разом з дев’ятьма фіналістами конкурсу запросили виступити на Міжнародному конгресі.
Юна науковиця розповідає:
"Поїздка на Міжнародний водний конгрес «ЕТЕВК» в м. Чорноморськ є нагородою фіналістам конкурсу. Тут ми представляли свої роботи перед фахівцями та науковцями  з України й інших країн".
За перемогу калушанку нагородили грамотою за І місце і цінним призом — портативною безпровідною Bluetooth колонкою. Керівником наукового проекту Вікторії є вчитель хімії ліцею №10, керівник гуртка «Основи біохімії» ЦНТТУМ Орися Груба.
Крім того, в цьому навчальному році Вікторія Хухра також була переможницею ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції охорони довкілля та раціонального природокористування та ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Прикарпатка здобула перемогу на Міжнародному конгресі Прикарпатка здобула перемогу на Міжнародному конгресі Reviewed by Мар'яна on червня 17, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.