У ДП «Вигодський лісгосп» розпочалися роботи з лісовпорядкування

Лісовпорядкування - це система заходів щодо забезпечення раціонального використання лісового фонду лісгоспу, підвищення ефективності лісового господарства в цілому.
При проведенні лісовпорядкування виконуються геодезичні роботи, здійснюється комплексна оцінка лісу і земель лісового фонду, вивчаються природні умови, визначаються і уточняються межі територій лісництва, виявляються лісові ресурси, породний і віковий склад лісів. При лісовпорядкуванні оновлюються лісовпорядні матеріали, уточняється розподіл лісів на групи, на категорії захисності, обґрунтовується перевід лісів з однієї групи в іншу, інформує  Долинська РДА.
«Лісокористування без лісовпорядкування сліпе - тобто якщо ми не хочемо керувати лісами нашого лісгоспу наосліп, то нам без лісовпорядкування ніяк не обійтися», - пояснив головний лісничий ДП «Вигодський лісгосп» Штука Віталій Анатолійович.
Лісовпорядкування - це основа лісового господарства, нагадав всім перед початком лісовпорядкування у відділі лісового господарства начальник відділу Оріхівський Степан Миколайович.
«Для оптимізації витрат на проведення лісовпорядних робіт ми повинні поєднувати як наземні так і дистанційні способи, аналітико-вимірювальне дешифрування з окомірною таксацією та дешифруванням аеро- і космічних знімків в Google Earth Pro »,- переконаний інженер-таксатор Львівської державної лісовпорядної експедиції Ігор Михайлович Цодер.
Для цього повинна рости і професійна компетенція інженерів-таксаторів. Уже сьогодні інженери-таксатори у своїй роботі використовують польові планшетні комп'ютери. «Використання програмних компонентів при наземних способах таксації дозволяє мінімізувати часові та фінансові витрати на камеральні роботи, що, в свою чергу, знижує загальні витрати на виконання таксаційних робіт», - підкреслив начальник партії Кривко Роман Іванович. Нові програмні розробки, дозволяють поєднувати і автоматично оновлювати лісотаксаційну картографічну базу даних на рівні лісництва. На допомогу сучасному таксатору і лазерний далекомір, і електронна мірна вилка.
На сьогоднішній день лісовпорядні роботи розпочалися у Свічівському лісництві.
У ДП «Вигодський лісгосп» розпочалися роботи з лісовпорядкування У ДП «Вигодський лісгосп» розпочалися роботи з лісовпорядкування Reviewed by Мар'яна on червня 25, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.