![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhN9L7BgdZZ3LowBfRK7idt1jjbF6Q5EqgLqW8wOdqSIIvneFxX2p19d8agmzK6oDuwZAE8rZYoSarL9ikGUG5yHVPKgdNv_4kseepLV-uyzgeA8AeujQt17Uv24-jnVQS3NPo1NbGPGx8M/s320/5bae3e008fcc6e40aed9a74d0512d96e.jpeg)
Про це інформують в Управлінні з питань цивільного захисту ІФ ОДА.
"Близько 11.00 під час руху рейсового автобуса сполученням "Солотвино - Івано-Франківськ" марки БАЗ -079.23, під керуванням водія, гр. 1972 р.н. жителя с. Гвізд Надвірнянського р-ну, в м. Яремче на заокругленій ділянці автодороги відчинились задні двері цього автобуса через які випала пасажирка, гр. 1990 р.н. жителька м. Одеса", - йдеться у повідомленні.
Внаслідок падіння пасажирка отримала тілесні ушкодження, але від госпіталізації відмовилася після надання їй медичної допомоги.
У Яремче на повороті з автобуса випала пасажирка
Reviewed by Мар'яна
on
червня 25, 2019
Rating:
![У Яремче на повороті з автобуса випала пасажирка](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhN9L7BgdZZ3LowBfRK7idt1jjbF6Q5EqgLqW8wOdqSIIvneFxX2p19d8agmzK6oDuwZAE8rZYoSarL9ikGUG5yHVPKgdNv_4kseepLV-uyzgeA8AeujQt17Uv24-jnVQS3NPo1NbGPGx8M/s72-c/5bae3e008fcc6e40aed9a74d0512d96e.jpeg)
Немає коментарів: