Франківський виш отримав нагороду ЄС

У рамках Тижня сталої енергії, який відбувся протягом 17-21 червня в Брюсселі, проєкт Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу отримав нагороду.
Тиждень сталої енергетики ЄС (EUSEW) – щорічний захід, організований Європейською комісією, об'єднує державні органи, приватні компанії, НГО та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та підвищення інтересу до відновлюваних джерел енергії, — повідомляють у прес-службі ІФНТУНГ.
Цьогоріч діяльність заходу зосереджена навколо теми «Формування енергетичного майбутнього Європи». Впродовж форуму відбулось понад 90 засідань з питань політики, взяло участь більше ніж 4000 зареєстрованих учасників, 380 доповідачів і було представлено понад 100 унікальних мережевих можливостей.
Щороку в рамках Тижня сталої енергії проводиться нагородження кращих проєктів в цій області. Проєкти-переможці були визнані в 4 категоріях: залучення, лідерство, інновації та молодь, на додаток до премії «Громадяни 2019 року», яка була визначена виборцями по всій Європі.
Цього року вперше до нагородження була додана номінація «Кращі проекти в країнах Східного партнерства». Фіналістом відбору став й проєкт ІФНТУНГ. Нагороду у Брюсселі для університету отримала учасниця проєкту Ольга Попович. 
Франківський виш отримав нагороду ЄС Франківський виш отримав нагороду ЄС Reviewed by Мар'яна on червня 25, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.