![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhcP3xWQt1GaitXCu2ipGx0NKb-28qb_oeFa7hRQhrub9Nf5kGNIXmdBZXg54dMOSACWzQWa8lA4CWp8sFGApdASmEDNknW7ltxBWZy39CB34qMX-_2ffTE5lkkB8iS05JjUb7URtAjN9Ix/s320/a176a561b12ddbed89bd5b91e7a47981.jpeg)
Тиждень сталої енергетики ЄС (EUSEW) – щорічний захід, організований Європейською комісією, об'єднує державні органи, приватні компанії, НГО та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та підвищення інтересу до відновлюваних джерел енергії, — повідомляють у прес-службі ІФНТУНГ.
Цьогоріч діяльність заходу зосереджена навколо теми «Формування енергетичного майбутнього Європи». Впродовж форуму відбулось понад 90 засідань з питань політики, взяло участь більше ніж 4000 зареєстрованих учасників, 380 доповідачів і було представлено понад 100 унікальних мережевих можливостей.
Щороку в рамках Тижня сталої енергії проводиться нагородження кращих проєктів в цій області. Проєкти-переможці були визнані в 4 категоріях: залучення, лідерство, інновації та молодь, на додаток до премії «Громадяни 2019 року», яка була визначена виборцями по всій Європі.
Цього року вперше до нагородження була додана номінація «Кращі проекти в країнах Східного партнерства». Фіналістом відбору став й проєкт ІФНТУНГ. Нагороду у Брюсселі для університету отримала учасниця проєкту Ольга Попович.
Франківський виш отримав нагороду ЄС
Reviewed by Мар'яна
on
червня 25, 2019
Rating:
![Франківський виш отримав нагороду ЄС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhcP3xWQt1GaitXCu2ipGx0NKb-28qb_oeFa7hRQhrub9Nf5kGNIXmdBZXg54dMOSACWzQWa8lA4CWp8sFGApdASmEDNknW7ltxBWZy39CB34qMX-_2ffTE5lkkB8iS05JjUb7URtAjN9Ix/s72-c/a176a561b12ddbed89bd5b91e7a47981.jpeg)
Немає коментарів: