На Рожнятівщині матір загубила 4-річного хлопчика

Учора, 25 червня, пізно увечері за допомогою до працівників поліції звернулася жителька села Цінева, яка не змогла самотужки відшукати свого малолітнього сина.
Дитину неушкоджену, хоча й трохи перелякану, поліцейські вже невдовзі знайшли у будинку сусідів.
"За словами 22-річної матері дитини, вона півтори години безуспішно намагалася знайти хлопчика у сусідському помешканні, де він грався звечора. Після такого повідомлення до села негайно вирушили ювенальні поліцейські, група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Рожнятівського ВП. Поліцейські передусім детально розпитали заявницю про обставини зникнення дитини та взялися ретельно обстежувати обійстя заявниці та її сусідів. В одній з кімнат сусідського дому працівники поліції й виявили хлопчика, що заховався під кріслом", -йдеться у повідомленні полції.
На матір розшуканого хлопчика, яка виховує ще одну малолітню дитину, складено адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

http://firtka.if.ua/blog/view/na-rozhniatvivshchini-matir-zagubila-4-richnogo-khlopchika
На Рожнятівщині матір загубила 4-річного хлопчика На Рожнятівщині матір загубила 4-річного хлопчика Reviewed by Мар'яна on червня 26, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.