Прикарпатка перемогла у всеукраїнському конкурсі медсестер

Конкурс провели у рамках форуму “Розвиток медсестринства в контексті змін системи охорони здоров’я”. 
Його організували за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Центру розвитку медсестринства, за сприяння Проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”, пише Курс.
Участь у конкурсі взяли представники із 23 областей України. Всі учасниці презентували власний погляд на медсестринство.
Перше місце в конкурсі здобула медсестра Іванна Книш з Івано-Франківської області.
Друге місце на конкурсі посіла – Ірина Лищук, Житомирська область, третє –  Надія Лабанда, Чернівецька область, інформує пресслужба ОДА.
Всім конкурсанткам подякували за креатив та побажали зберігати свої думки та погляди на зміни, які неминучі в професії медсестри під час реформи.
Іванна Книш – сертифікований тренер ЮНІСЕФ з питань імунізації. 
Завдяки старанням медсестри у селі Новоселиця Снятинського району 100% дітей вакциновані згідно з календарем щеплень.
“Щоб переконати всіх у тому, наскільки важлива вакцинація, знадобилося чимало зусиль. До чого тільки ми не вдавалися! Я проводила нескінченні консультації з родинами, відповідала кожному на всі можливі запитання. Ми навіть з місцевим священником домовилися, щоб він згадав про переваги вакцинації у проповіді після недільної служби”, – цитувала у 2017 році Іванну Книш міністерка Уляна Супрун.
http://firtka.if.ua/blog/view/prikarpatka-peremogla-u-vseukrayinskomu-konkursi-medsester
Прикарпатка перемогла у всеукраїнському конкурсі медсестер Прикарпатка перемогла у всеукраїнському конкурсі медсестер Reviewed by Мар'яна on червня 11, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.