![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKUNeSk1Rg9gz5s6koOOtCTnCdROyMq7RsPc6jh9AmMRcCw2PEPADs39KZEdxDt-emTLPyyYnwNkl6XLuYE8ov4mHLgN0IlgwEMWr-Xb5_OPC-IXFQLvNYjZn2tsheMKsQgAJYczASYoKa/s320/63139602b026296d52e0123a440c71e2.jpeg)
Вчора, 13 червня, 16-річного туриста з Кропивницького вкусила змія.
Про це інформують в Управлінні з питань цивільного захисту ІФ ОДА.
"О 15.26 год. до ОКЦ У ДСНС в області поступило повідомлення про те, що поблизу смт. Ворохта Яремчанської МР, під час підйому на г. Говерла в зоні лісу хлопця, 2003 р.н., жителя м. Кропивницький змія вкусила у верхні кінцівки. Для надання допомоги потерпілому о 15.43 год. направлено рятувальників ПРВ Ворохта 5 чол. 1 од. тех.", - йдеться у повідомленні.
О 16.50 год. рятувальники спільно з медичним працівником на місці події надали першу медичну допомогу та о 18.00 год. на ношах перенесено до БВ “Заросляк”, де чекала швидка допомога.
Потерпілого у стані середньої важкості госпіталізовано до Івано-Франківської ОДКЛ.
У Карпатах туриста з Кропивницького вкусила змія
Reviewed by Мар'яна
on
червня 13, 2019
Rating:
![У Карпатах туриста з Кропивницького вкусила змія](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKUNeSk1Rg9gz5s6koOOtCTnCdROyMq7RsPc6jh9AmMRcCw2PEPADs39KZEdxDt-emTLPyyYnwNkl6XLuYE8ov4mHLgN0IlgwEMWr-Xb5_OPC-IXFQLvNYjZn2tsheMKsQgAJYczASYoKa/s72-c/63139602b026296d52e0123a440c71e2.jpeg)
Немає коментарів: