![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHkIMYaqEXWgdc9ZDq93kSNQkqRLaiBxT6Z4Isxd9H564XKVIUbBH7V-THZj9TQWzL6MfA8wbRU_Zda7EL1-KnKoMXJPQPYThsE2KeTv4hGsvdNkDqsSioCs1squzuDGkEp8OFXz6f5O0o/s320/baabbffe1e1010615174f76a3b79c407.jpeg)
Марія Ткачівська, доцент, завідувач кафедри іноземних мов і перекладу факультету історії, політології і міжнародних відносин ПНУ, відома українська письменниця, поетеса, викладач, науковець отримала 1-ше місце (Диплом 1-го ступеню) на Всеукраїнському конкурсі україномовних прозових видань «DNIPRO-BOOK-FEST-2019» у номінації «Прозові твори (романи/повісті)» за роман «Голос перепілки».
Цей твір про голод очима дитини, про життя в українському селі у 30-60-х роках минулого століття, про глухі кути і світло надії завоював любов читачів цілої України, пише прес-служба ПНУ.
Всеукраїнський конкурс україномовних прозових видань «DNIPRО-BOOK-FEST-2019» цьогоріч проходив вдруге. Організатором заходу виступає “Благодійний Фонд “Ukrainian Modern Art Lab”” (Україна, м.Дніпро) та Дніпровська Центральна міська бібліотека. Конкурсанти змагалися в чотирьох номінаціях: дитяча література (проза); прозові твори (романи, повісті); книга-переклад творів світової літератури українською (проза); найкращий дизайн книжкової обкладинки.
У конкурсі взяли участь 94 автори з 31 міста України. На конкурс також надійшли книги зі Словаччини та Італії.
http://firtka.if.ua/blog/view/prikarpatka-stala-peremozhnitseiu-vseukrayinskogo-konkursu-ukrayinomovnikh-prozovikh-vidan
Прикарпатка стала переможницею Всеукраїнського конкурсу україномовних прозових видань
Reviewed by Мар'яна
on
червня 20, 2019
Rating:
![Прикарпатка стала переможницею Всеукраїнського конкурсу україномовних прозових видань](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHkIMYaqEXWgdc9ZDq93kSNQkqRLaiBxT6Z4Isxd9H564XKVIUbBH7V-THZj9TQWzL6MfA8wbRU_Zda7EL1-KnKoMXJPQPYThsE2KeTv4hGsvdNkDqsSioCs1squzuDGkEp8OFXz6f5O0o/s72-c/baabbffe1e1010615174f76a3b79c407.jpeg)
Немає коментарів: