![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiy7wl9CYieLIo7xf7u-_a8sFfBpsLkPA0XGArCyhvskE-C4xaU2vk_QJSQnIWrfT70Ni3xoaWuj4n_WWoBcUTnkpgPSuckNEQWWXdA14iIx0NY7ZYmC-2HvV5iA535xqKL5BOhiWIcvfKH/s320/0aa7e5a4372deaf5344fe4f657944e51.png)
Трагікомедія Надії Парфан про будні і творчість прикарпатських комунальників змагатиметься у конкурсі європейських документальних фільмів, повідомляють на офіційні сторінці проєкту у Фейсбук.
«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» – одна з двох українських стрічок, що увійшли до міжнародної конкурсної програми ОМКФ. Прокат фільму заплановано на жовтень 2019 року.
«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» - документальний фільм режисерки Надії Парфан. Проєкт цієї картини став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Сума державної фінансової підтримки становить 1 млн 69 тис. грн, при загальній вартості виробництв – 1 млн 169 тис. грн.
http://firtka.if.ua/blog/view/film-pro-frankivskikh-teplovikiv-pokazhut-na-odesa-international-film-festival
Фільм про франківських тепловиків покажуть на Odesa International Film Festival
Reviewed by Мар'яна
on
червня 19, 2019
Rating:
![Фільм про франківських тепловиків покажуть на Odesa International Film Festival](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiy7wl9CYieLIo7xf7u-_a8sFfBpsLkPA0XGArCyhvskE-C4xaU2vk_QJSQnIWrfT70Ni3xoaWuj4n_WWoBcUTnkpgPSuckNEQWWXdA14iIx0NY7ZYmC-2HvV5iA535xqKL5BOhiWIcvfKH/s72-c/0aa7e5a4372deaf5344fe4f657944e51.png)
Немає коментарів: