"Чорна п'ятниця" на роверах: мер перевіряв місто від центру до озера

Сьогодні, 5 липня,  впродовж години чиновники на чолі з міським головою Русланом Марцінківим перевірили центральну частину міста, вулиці Сахарова, Шевченка, Коновальця та територію міського озера.
Окрім перевірки санітарного стану міста, інспекція побувала на об’єктах, де зараз активно ведуться роботи.
Стартували з проходу площі Привокзальної до вул. Донцова. Там на замовлення департаменту ЖКПБ тривають ремонти. Також заїхали й у двір на вул. Сахарова, 30. Вже зовсім скоро подвір’я буде комплексно відремонтоване.
Перевірили і розкопку на вул. Бандери, 10, яку проводили газовики. Нарешті після неодноразових зауважень та приписів її заробили.
Ну, і звичайно, не могли оминути увагою вулицю Шевченка та міське озеро. Адже на останньому триває масштабна реконструкція, яку за чотири місяці планують завершити.
«Зараз на озері проводять освітлення та асфальтують доріжки. Роботи ще немало. Але цього року франківці отримають абсолютно оновлене озеро», – зізнався Михайло Смушак.
За словами міського голови, головне завдання – на власні очі перевірити стан міста, усунути недоліки та визначитися із завданнями на найближчий час.
«Сьогодні відвідали багато адрес. Перевірили відновлення пам’яток архітектури на вул. Шевченка, роботи на озері, зароблення розкопок. Звісно, що є зауваження – як покосити траву, якісніше прибирати чи зрізати сухе дерево. Але ми не збавляємо темпи і продовжуємо працювати. Впринципі, «чорна п’ятниця» зі своїм головним завданням справляється. Такі перевірки ми не припиняємо й надалі», – підкреслив Руслан Марцінків.
"Чорна п'ятниця" на роверах: мер перевіряв місто від центру до озера "Чорна п'ятниця" на роверах: мер перевіряв місто від центру до озера Reviewed by Мар'яна on липня 05, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.