![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbn2WlyxYCFmDKxKtkTvRLFA3xCGZh65e2cFr_rG5V2Xyk-dW46n9vuQLBwPR-aQgwSMpQTBZ-w9T3LRFqdOKdTzIVlhvji8UD7Q7NAH1M45jYfrwHIzenL0EQBiZMVvjJTRhQtRIWHblh/s320/1442d4ca2bc7793d3e06faeb649647bc.jpeg)
За словами Едуарда Прощука, їхня команда відкрита до однодумців, які готові разом з ним працювати на розвиток краю.
«Переконаний, що успіх будь-якої справи залежить від вмотивованості та професійності команди. Ми вже навколо себе об’єднали багато молоді. Також запрошуємо волонтерів, які готові приєднаються до моєї команди та разом зі мною пройти шлях – до перемоги на виборах та подальшого розвитку нашого краю», – зазначає Едуард Прощук.
Волонтери допомагатимуть зі створенням та розповсюдженням агітаційних матеріалів. За словами представників команди кандидата, дуже важливо, щоб молодь не стояла осторонь виборів і допомагала творити майбутнє краю та держави. Адже тільки завдяки молоді можуть відбутися зміни.
Також волонтери матимуть нагоду отримати корисний та цікавий досвід роботи у виборчому штабі, додає Едуард Прощук.
Для зголошення можна писати на електронну скриньку: eduard.proschuk@gmail.com або телефонувати за номерами: +38(096) 863 04 99, +38(050) 054 07 47.
Едуард Прощук об’єднує навколо себе волонтерів
Reviewed by Мар'яна
on
липня 02, 2019
Rating:
![Едуард Прощук об’єднує навколо себе волонтерів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbn2WlyxYCFmDKxKtkTvRLFA3xCGZh65e2cFr_rG5V2Xyk-dW46n9vuQLBwPR-aQgwSMpQTBZ-w9T3LRFqdOKdTzIVlhvji8UD7Q7NAH1M45jYfrwHIzenL0EQBiZMVvjJTRhQtRIWHblh/s72-c/1442d4ca2bc7793d3e06faeb649647bc.jpeg)
Немає коментарів: