На Богородчанщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

Відкриття майданчика зі штучним покриттям – це велике свято для спортивної громади села Маркова Богородчанського району.
Головною метою даного проєкту було привернути увагу молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля. Завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь села у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, інформує  пресслужба ІФ ОДА.
В урочистому заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Василь Поштарюк, голова районної ради Михайло Головчук, депутати обласної та районної ради, сільський голова Маркова Василь Мандзюк та сільський голова с. Бабче Ігор Андріїв, директор Марківської ЗОШ І-ІІІ ст. Галина Скрипник, молодь та мешканці села.
Освятив спортивну споруду настоятель храму УГКЦ Трьох Святителів о. Володимир.
З обласного бюджету на штучне покриття виділено 650 тис. грн, а з районного бюджету на облаштування спортивного майданчика - 120 тис. грн.
На Богородчанщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям На Богородчанщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям Reviewed by Мар'яна on липня 02, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.