План святкування уже узгоджений. На площі Героїв 14 липня проходитиме святкова програма «Слався у віках рідний Калуш» за участі духових оркестрів і мажореток. Калушанам тут також буде представлена кулінарна новинка, повідомляє Калуш ФМ.
Минулоріч до святкування Дня міста кондитери ТзОВ «ЛЕОСІТІ ІНВЕСТ» подарували з нагоди 210-річчя дзвоноливарства на Калущині 100-кілограмовий торт у вигляді дзвона. Калуш тоді встановив солодкий рекорд і потрапив до Книги рекордів України.
Цього разу, за словами заступника міського голови Руслани Вайди, пекарі ТзОВ «Калуська фабрика «Родина» виготовлять з медового тіста концертний зал, який є архітектурною пам’яткою Калуша. Він буде заввишки 2,3 метра, за формою і кольорами відповідатиме будівлі концертного залу.
«Медовий концертний зал буде рекламою як пам’ятки архітектури Калуша, так і наших виробників. Ми також хочемо нагадати, що Калуш у минулому році виграв 10-мільйонний грант на реконструкцію концертного залу. Тож впродовж двох років за кошти Євросоюзу ця пам’ятка буде реконструйована», - зазначила Руслана Вайда.
Кулінарний шедевр на цей раз не розрізатимуть. Його виставлять як експонат на одній із локацій на площі Героїв. Проте калушанам і гостям міста запропонують солодкий бум «Мелодія кави у шоколадній тональності». Кавою пригощатимуть безкоштовно.
Пекарі виготовлять медовий “концертний зал” до Дня Калуша
Reviewed by Мар'яна
on
липня 03, 2019
Rating:
![Пекарі виготовлять медовий “концертний зал” до Дня Калуша](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgojETrd3Emg9TCOvv0GGdcar25_HOYlCsnlxV95eHvsa5hRZRb1Wpixu2_K2KPvqtZJAxdLzvtQKwski42HzW47f0mqmRlMLG2RPxuTejrwqm-a3DBdlgyMM5aBEABhD7LuL2INh2hiMgJ/s72-c/d437aae2f014b5b3aa97125d3416c108.jpeg)
Немає коментарів: