Пекарі виготовлять медовий “концертний зал” до Дня Калуша

Впродовж двох днів, 13-14 липня, у Калуші проходитимуть заходи з нагоди святкування Дня міста, які перенесли через надзвичайну ситуацію з підтопленням у травні.
План святкування уже узгоджений. На площі Героїв 14 липня проходитиме святкова програма «Слався у віках рідний Калуш» за участі духових оркестрів і мажореток. Калушанам тут також буде представлена кулінарна новинка, повідомляє  Калуш ФМ.
Минулоріч до святкування Дня міста кондитери ТзОВ «ЛЕОСІТІ ІНВЕСТ» подарували з нагоди 210-річчя дзвоноливарства на Калущині 100-кілограмовий торт у вигляді дзвона. Калуш тоді встановив солодкий рекорд і потрапив до Книги рекордів України.
Цього разу, за словами заступника міського голови Руслани Вайди, пекарі ТзОВ «Калуська фабрика «Родина» виготовлять з медового тіста концертний зал, який є архітектурною пам’яткою Калуша. Він буде заввишки 2,3 метра, за формою і кольорами відповідатиме будівлі концертного залу.
«Медовий концертний зал буде рекламою як пам’ятки архітектури Калуша, так і наших виробників. Ми також хочемо нагадати, що Калуш у минулому році виграв 10-мільйонний грант на реконструкцію концертного залу. Тож впродовж двох років за кошти Євросоюзу ця пам’ятка буде реконструйована», - зазначила Руслана Вайда.
Кулінарний шедевр на цей раз не розрізатимуть. Його виставлять як експонат на одній із локацій на площі Героїв. Проте калушанам і гостям міста запропонують солодкий бум «Мелодія кави у шоколадній тональності». Кавою пригощатимуть безкоштовно.
Пекарі виготовлять медовий “концертний зал” до Дня Калуша Пекарі виготовлять медовий “концертний зал” до Дня Калуша Reviewed by Мар'яна on липня 03, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.