![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhk_gHFXLWikEe1LALIliR32vnSEXfG4YlJIm2MYc3i7hZ9ELZrJ-X8Ux-P7RTTmkx0ZmJ6N99RgKGRpZ0PuKEY5jt0xScdJcs8fl2H82BMAIeSNru3rxgdkKrdJX952uM5JNrbouy1rCpa/s320/502f4e44b42d652616e19e80bfd32139.jpeg)
Ілля родом із Закарпаття. Він − учасник бойових дій на Сході України, ветеран війни, відзначений державними нагородами за мужність та відвагу. Наталія – калушанка, за освітою медсестра, інформують Вікна.
Познайомилися молодята три роки тому в автобусі, вона − поверталася на навчання, він повертався у зону бойових дій. Іллі одразу сподобалася Наталія своєю красою та характером, Наталія одразу звернула увагу на мужній характер майбутнього чоловіка. Рішення одружитися – зважений і обдуманий крок молодят.
Весільна церемонія супроводжувалася грою тріо бандуристів із Калуської музичної школи №1. За традицією батьки розстелили рушник перед дітьми, співпереживаючи з ними важливі і хвилюючі моменти у їхньому житті.
100-й “Шлюб за добу”: У міському парку Калуша одружився ветеран АТО
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 20, 2019
Rating:
![100-й “Шлюб за добу”: У міському парку Калуша одружився ветеран АТО](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhk_gHFXLWikEe1LALIliR32vnSEXfG4YlJIm2MYc3i7hZ9ELZrJ-X8Ux-P7RTTmkx0ZmJ6N99RgKGRpZ0PuKEY5jt0xScdJcs8fl2H82BMAIeSNru3rxgdkKrdJX952uM5JNrbouy1rCpa/s72-c/502f4e44b42d652616e19e80bfd32139.jpeg)
Немає коментарів: