У липні прикарпатці придбали нових авто на 4 млн доларів

У липні в Івано-Франківську та області придбали майже 120 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $34 тис.
Сума витрат минулого місяця в регіоні склала $4 млн. Найпопулярнішою маркою було Renault, яких зареєстрували 22 авто на суму $340 тис. Також попитом користувалися Toyota і Kia, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.
Серед компактних авто прикарпатці найчастіше купували Fiat 500.
У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Toyota Corolla.
Skoda Octavia Combi найчастіше купували серед машин класу D.
В E-класі найбільше продажів отримали Volkswagen Passat і Mercedes E-Class. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Kia Sportage, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.
Загалом, минулого місяця українці придбали 7,6 тис нових автомобілів. Це на 19% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість придбаних за місяць позашляховиків перевищила 5 тис авто. Легковиків купили вдвічі менше – 2,5 тис.
Нагадаємо, у першому півріччі в Івано-Франківську та області зареєстрували пів тисячі нових автомобілів. На покупку цих машин витратили $16 млн.
У липні прикарпатці придбали нових авто на 4 млн доларів У липні прикарпатці придбали нових авто на 4 млн доларів Reviewed by Мар'яна on серпня 21, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.