![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-PXU2W5VVq-CNqyr6WKeg1QCvmIJFoG3Bv2y4otDeKolIFNSFR-Oi0gGvyuhxze7Dysa6bMHA3FuOXiK8XP1bKOnWVp67uqWG8FZG5k7m8Kwh46pn5Om0YIk77gm-jk-rltxI7_MvfRWV/s320/87344662cfd0ef7aaabc664b68960120.jpeg)
Говорили про ремонти в закладах, безпечне освітнє середовище, харчування дітей у школах, проведення освітнього форуму та інші важливі питання, які на часі перед початком навчального року.
У новому навчальному році 4400 педагогів навчатимуть 56 тисяч 500 дітей в освітніх закладах міста.
Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що освіта залишається пріоритетним для міста напрямком.
«Все літо у закладах освіти велися ремонти. Адже наше завдання – забезпечити належні умови для педагогів та маленьких франківців. Та головне завдання – зберегти педагогів. Адже саме вони виховують наших дітей разом з нами. А діти – це майбутнє нашого міста», – зазначив очільник міста.
У ході конференції також підписали угоду про співпрацю між Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради та Прикарпатським національним університетом імені В. Стефаника.
Також міський голова вручив подяки та грамоти найкращим вчителям.
У Франківську понад чотири тисячі викладачів навчатимуть 56 тисяч дітей
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 30, 2019
Rating:
![У Франківську понад чотири тисячі викладачів навчатимуть 56 тисяч дітей](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-PXU2W5VVq-CNqyr6WKeg1QCvmIJFoG3Bv2y4otDeKolIFNSFR-Oi0gGvyuhxze7Dysa6bMHA3FuOXiK8XP1bKOnWVp67uqWG8FZG5k7m8Kwh46pn5Om0YIk77gm-jk-rltxI7_MvfRWV/s72-c/87344662cfd0ef7aaabc664b68960120.jpeg)
Немає коментарів: