У калуських школах цьогоріч навчатимуться 749 першачків

Заклади загальної середньої освіти Калуша планують у новому навчальному році прийняти 7416 учнів. У минулому навчальному році школярів було 7343.
Начальник управління освіти Калуської міськради Ірина Люклян, розповіла, що першокласників цьогоріч буде менше, а класів більше, інформує  "Калуш ФМ".
Якщо у минулому навчальному році було 793 учні і 29 класів, то на 1 червня цього року зараховано 749 дітей і буде 30 класів.
Розвантаження класів йде на виконання вимог Нової української школи, відповідно до яких кабінет розбивається на простори — навчальний, відпочинково-ігровий, бібліотечний, куток живої природи тощо. Нерідко у кабінетах не вистачає місця, тому у класах буде не менше 25 дітей, але не 30, як раніше.
Крім того, Ірина Люклян повідомила про зміни у роботі дошкільних закладів міста. Так, у трьох дитячих садках планують відкрити чотири інклюзивні групи: дві - у «Золотому ключику» і по одній - у «Журавлику» та «Калинці». Але це питання ще виноситиметься на розгляд виконкому Калуської міськради, який і прийме остаточне рішення.
Також у планах управління освіти відкрити у «Червоній шапочці» одну спецгрупу для діток з однаковими особливими освітніми потребами. Наразі вже є дев'ять таких малюків.
У калуських школах цьогоріч навчатимуться 749 першачків У калуських школах цьогоріч навчатимуться 749 першачків Reviewed by Мар'яна on серпня 27, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.