У Калуші створюють нове комунальне підприємство — «Калуська ТЕЦ-нова»

Відповідний проект рішення Калуської міської ради 6 серпня оприлюднено на офіційному сайті органу місцевого самоврядування. Його планують розглянути вже цього місяця.
Згідно з проектом рішення, міська рада утворить комунальне підприємство «Калуська теплоелектроцентраль-нова», а також його затвердить його статут, інформують "Вікна".
Після реєстрації статуту фактично буде завершено процес переходу державного підприємства у комунальну власність громади міста.
Нагадаємо, 22 травня Кабінет міністрів України прийняв рішення про передачу цілісного майнового комплексу Калуської ТЕЦ у власність територіальної громади міста Калуша. Станом на 6 серпня, як повідомив у коментарі «Вікнам» начальник управління комунальної власності міськради Олександр Челядин, процес передачі та оформлення права власності на майновий комплекс теплоелектроцентралі за територіальною громадою міста ще не завершено.
Також минулого тижня Міненерго запустило процедуру ліквідації державного підприємства «Калуська ТЕЦ-нова»: 31 липня видано наказ «Про припинення ДП «Калуська ТЕЦ-нова». Згідно з документом,  ДП «Калуська ТЕЦ-нова» припиняється шляхом ліквідації у зв’язку з передачею цілісного майнового комплексу у власність громади міста Калуш.  
У Калуші створюють нове комунальне підприємство — «Калуська ТЕЦ-нова» У Калуші створюють нове комунальне підприємство — «Калуська ТЕЦ-нова» Reviewed by Мар'яна on серпня 08, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.