![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjdhZZGffsfHwKTNQsMv7wDZYPVk8Crg-ceE8FY-geVDi-yxvc45ra9CnPsfOQFIdfC1xlNmd1s7fYmpeZJyYX_X9l2GVLacZvwhkPt_38GNNFIWptruXFOnzHD4dOBiV0wIQwOqR76ByY/s320/1da85cbcaf565b4c9b349e7c3c88b3d9.jpeg)
Про це повідомили на сайті Івано-Франківського апеляційного суду.
Чоловік народився 9 червня 1980 року в місті Івано-Франківську.
Працював на посаді помічника судді Івано-Франківського обласного суду, згодом – суддею Івано-Франківського міського суду та Галицького районного суду.
"Колектив Івано-Франківського апеляційного суду сумує з приводу передчасної смерті судді Максимчина Юрія Дмитровича і висловлює щирі співчуття родині покійного. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть", - йдеться у повідомленні.
На Прикарпатті раптово помер суддя Галицького районного суду
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 01, 2019
Rating:
![На Прикарпатті раптово помер суддя Галицького районного суду](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjdhZZGffsfHwKTNQsMv7wDZYPVk8Crg-ceE8FY-geVDi-yxvc45ra9CnPsfOQFIdfC1xlNmd1s7fYmpeZJyYX_X9l2GVLacZvwhkPt_38GNNFIWptruXFOnzHD4dOBiV0wIQwOqR76ByY/s72-c/1da85cbcaf565b4c9b349e7c3c88b3d9.jpeg)
Немає коментарів: