Голова ІФ ОДА Денис Шмигаль: Івано-Франкіщина залишається єдиною областю, де немає сучасного перинатального центру
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbS3KUPXUEt8COwUJl40HdN6E8PSmUmzTRSxXTXge2WrwstVti3RjFO8ld3TFpleR8k7rqRabgxRhyTnzw4_8TdIlFaCIYPvVRKyxLJ2J2m22cpCBcDlLjTlaZsPWfdRu0FTlxNgVtevS-/s320/beff530e6eea2060f57784bd0a504236.jpeg)
Під час обговорення наголошувалося на важливості будівництва Івано-Франківського обласного перинатального центру.
За словами голови ОДА, це дозволить забезпечити 3 тис. пологів на рік, ефективно впроваджувати сучасні перинатальні технології, забезпечити недопущення випадків материнської смертності, попереджувати малюкову смертність, виходжувати недоношених немовлят та впроваджувати другий етап їх реабілітації.
http://firtka.if.ua/blog/view/golova-if-oda-denis-shmigal-ivano-frankishchina-zalishaietsia-iedinoiu-oblastiu-de-nemaie-suchasnogo-perinatalnogo-tsentru«Хоча за останніх 8 років кардинально зменшились показники материнської з 8 до 2 випадків та перинатальної з 106 до 87 випадків смертності, в області вдається виходжувати близько 200 дітей при народженні з вагою до 1500 грам, але Івано-Франкіщина залишається єдиною областю, де немає сучасного перинатального центру. А його добудова і введення в експлуатацію дозволить рятувати значно більше жінок і дітей, а кожне життя безцінне», - наголосив Денис Шмигаль.
Голова ІФ ОДА Денис Шмигаль: Івано-Франкіщина залишається єдиною областю, де немає сучасного перинатального центру
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 08, 2019
Rating:
![Голова ІФ ОДА Денис Шмигаль: Івано-Франкіщина залишається єдиною областю, де немає сучасного перинатального центру](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbS3KUPXUEt8COwUJl40HdN6E8PSmUmzTRSxXTXge2WrwstVti3RjFO8ld3TFpleR8k7rqRabgxRhyTnzw4_8TdIlFaCIYPvVRKyxLJ2J2m22cpCBcDlLjTlaZsPWfdRu0FTlxNgVtevS-/s72-c/beff530e6eea2060f57784bd0a504236.jpeg)
Немає коментарів: