Трапилась вона в місті Тисмениця на вулиці Центральній, пише УЦЗ ІФ ОДА,
"Водій автомобіля «Део Ланос», житель Хмельницького, виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення із зустрічним автомобілем «Мазда-3» під керуванням жителя Тисмениці", говориться у повідомленні відомства.
Внаслідок ДТП водій автомобіля «Мазда-3» отримав тілесні ушкодження у вигляді забою головного мозку, госпіталізований в нейрохірургічне відділення ОКЛ.
Пасажирка автомобіля «Део Ланос», 27-річна жителька міста Хмельницький отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому верхньої щелепи, від госпіталізації відмовилась.
На Франківщині не розминулись Деу і Мазда - двоє травмованих
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 27, 2019
Rating:
![На Франківщині не розминулись Деу і Мазда - двоє травмованих](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6X-U848WltySoBgIIp9Fj8JeAhcuMHO4Wu9iHQW6c1BQy5PPomD00CCzWwJecHBuT3Psc3WwOUf8JDowVkkhNNmnhZJ6lLXEJnJuZTBJ5G4MlPQA7E-KsFnDgS58IKkX36IiAq9s86avu/s72-c/04a0e269ff5351e82156b66a988fbc16.jpeg)
Немає коментарів: