У Калуші комунальники і державні службовці прибрали Ратушу

Відповідно до розпорядження міського голови в Калуші проведено толоку і прибрали внутрішні приміщення Ратуші.
Для того, щоб проектна організація обстежила для реставрації та часткового відтворення пам’ятку архітектури місцевого значення початку ХХ століття, необхідно було розчистити приміщення від завалів зруйнованих дахів і звільнити фасади від дерев та кущів, інформують Вікна.
Ратуша з добудовою адміністративного корпусу на вул. Костельна, 5 має охоронний №590.
Працівники комунального підприємства «Калушавтодор» зрізали кущі та дерева по периметру будівлі і всередині прибудови приміщення, вивезли гілля та будівельне сміття.
Участь у толоці взяли всі структурні підрозділи міської ради. Також до прибирання залучалися працівники громадського формування «Калуська міська варта». Комунальне підприємство «Водотеплосервіс» надало екскаватор і кран.
Нагадаємо, Калуська міська рада виділила на Ратушу 237 тис. гривень.
Про виготовлення проекту поки що не йдеться. Кошти підуть на виготовлення вихідних даних для проектування. Тобто, це перший етап, який дозволить міській раді отримати відповідь на питання, які будівельні роботи і в якому об’ємі можна проводи на Ратуші.
У кращому варіанті передпроектні пропозиції будуть готової до кінця вересня і лише тоді постане питання про виготовлення проекту.
http://firtka.if.ua/blog/view/u-kalushi-komunalniki-i-derzhavni-sluzhbovtsi-pribrali-ratushu

У Калуші комунальники і державні службовці прибрали Ратушу У Калуші комунальники і державні службовці прибрали Ратушу Reviewed by Мар'яна on серпня 02, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.