Центральний ринок Івано-Франківська продадуть за борги

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області звернулось до Господарського суду Івано-Франківської області із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Спільного підприємства «Івано-Франківський центральний ринок Івано-Франківської облспоживспілки» (далі - СП «Івано-Франківський центральний ринок Івано-Франківської облспоживспілки»).
Другого квітня 2019 року суд відкрив провадження у справі про банкрутство СП «Івано-Франківський центральний ринок Івано-Франківської облспоживспілки», визнав грошові вимоги Головного управління ДФС в Івано-Франківській області у розмірі 2,54 млн гривень, ввів процедуру розпорядження майном боржника строком на 115 календарних днів, призначив розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Сидорака О.О, повідомляють Галичину.
«Ухвалою господарського суду Івано-Франківській області від 4 червня 2019 року затверджено реєстр вимог кредиторів СП «Івано-Франківський центральний ринок Івано-Франківської облспоживспілки» на загальну суму 2,63 млн гривень. Зобов`язано розпорядника майна провести інвентаризацію майна боржника і подати до суду відомості про її результати», - йдеться у рішенні суду.
Суд відклав підсумкове засідання, оскільки розпорядником майна не надано суду обґрунтований звіт про фінансово-майнову діяльність СП «Івано-Франківський центральний ринок Івано-Франківської облспоживспілки».
Підсумкове засідання призначене на 17 вересня 2019 року.
http://firtka.if.ua/blog/view/tsentralnii-rinok-ivano-frankivska-prodadut-za-borgi

Центральний ринок Івано-Франківська продадуть за борги Центральний ринок Івано-Франківська продадуть за борги Reviewed by Мар'яна on серпня 13, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.