Що чекає прикарпатських підприємців: затверджено новий порядок перевірок Держпраці

В порядок денний засідання Уряду на 21.08.2019 р. включили проект постанови КМУ "Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю". Доповідач по ньому - Міністр соціальної політики.
Первинна редакція проекту розроблена та оприлюднена Держпраці ще 16.05.2019 р. Однак на сайті Держпраці вказали, що 08.08.2019 р. проект було оновлено. Тож, схоже, саме його презентували і, цілком можливо, що й прийняли на Урядовому засіданні, пише Фіртка з посиланням на ligazakon.net
В розробленому Держпраці проекті залишається держконтроль за додержанням законодавства про працю у формі інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань. Маємо й норму, яка передбачає право інспектора праці, зокрема, самостійно і в будь-яку годину доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити до будь-яких виробничих, службових, адміністративних приміщень об'єкта відвідування, де використовують найману працю.
Уряд затвердив порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Інформацію озвучили в Держпраці.
Що чекає прикарпатських підприємців: затверджено новий порядок перевірок Держпраці Що чекає прикарпатських підприємців: затверджено новий порядок перевірок Держпраці Reviewed by Мар'яна on серпня 22, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.