У Мінрегіоні відзвітували про готовність до опалювального сезону

Підготовка житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону проходить у плановому режимі, а житловий фонд країни до опалювального сезону готовий на 60%.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард Кругляк під час селекторної наради, повідомляє «Слово і Діло».
«Щодо технічного стану підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери - все йде відповідно до графіка. На сьогодні підготовлено близько 60% об'єктів», - сказав Кругляк.
Першочергова увага приділяється соціальній сфері, установам освіти, дошкільної освіти та охорони здоров'я. Кругляк наголосив, що станом на 1 серпня із 40 тис. 164 об'єктів вже підготовлено близько 30 тис. За словами заступника міністра, на підготовку до опалювального сезону на сьогодні вже витрачено близько 6 млрд грн, що більше, ніж у минулому році.
«Думаю, до кінця серпня у нас будуть показники під 80%, і ми повинні до 15 вересня вийти на стовідсоткову готовність», - заявив Кругляк.
Віцепрем'єр-міністр Геннадій Зубко зазначив, що за графіком встановлення будинкових лічильників «найкращі області Черкаська і Миколаївська, а найгірша - Кіровоградська».
У Мінрегіоні відзвітували про готовність до опалювального сезону У Мінрегіоні відзвітували про готовність до опалювального сезону Reviewed by Мар'яна on серпня 02, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.