Про це інформує пресслужбу мерії.
«Загалом це приміщення функціонує 30 років. Раніше носив назву «Будівельник». І за увесь час свого існування приміщення капітально не ремонтували жодного разу. Проте, навіть попри це, зала була постійно завантажена – зізнався директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.
Адже тут проводяться навчально-тренувальні заняття, спортивні змагання з волейболу, тенісу та баскетболу.
«Головне, що спортсмени зможуть займатися у комфортних умовах. Адже, окрім ремонту зали, тут оновили роздягальні та душові, замінили вікна та опалення», – розповіла директор департаменту культури Надія Загурська.
Після ремонту тренування чи змагання стануть набагато приємніші. Адже покриття стало антитравматичним, а також з’явилася розмітка для гри у волейбол, баскетбол, гандбол і мініфутбол.
«Важливо, щоб наші діти мали можливість займатися спортом у гарних умовах. У нас не так багато таких спортивних залів, а цей вже давно потребував ремонту. Тому разом із вами тішуся, що вдалося облаштувати ще один осередок здорового та активного дозвілля», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.
В Івано-Франківську у Муніципальному центрі дозвілля оновили спортзалу
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 29, 2019
Rating:
![В Івано-Франківську у Муніципальному центрі дозвілля оновили спортзалу](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiQPDIbiOR2ze9gB6A1ztwp4ryWWT6yvulJKSaE1dT6bjUfKkmHKBn_1yIj_nl3-vyU576IfqUcPxo-sOX6htdGax3bbHX8l8A_iW_yGU_9yKGOq_lzVC7Or9Cot9DIMplntWZYwo-BiwFG/s72-c/679339a34b26b20b7e37fe5d4a5a1446.jpeg)
Немає коментарів: