В Івано-Франківську у Муніципальному центрі дозвілля оновили спортзалу

В Івано-Франківську у Муніципальному центрі дозвілля відкрили оновлену спортивну залу.
Про це інформує  пресслужбу мерії.
«Загалом це приміщення функціонує 30 років. Раніше носив назву «Будівельник». І за увесь час свого існування приміщення капітально не ремонтували жодного разу. Проте, навіть попри це, зала була постійно завантажена – зізнався директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.
Адже тут проводяться навчально-тренувальні заняття, спортивні змагання з волейболу, тенісу та баскетболу.
«Головне, що спортсмени зможуть займатися у комфортних умовах. Адже, окрім ремонту зали, тут оновили роздягальні та душові, замінили вікна та опалення», – розповіла директор департаменту культури Надія Загурська.
Після ремонту тренування чи змагання стануть набагато приємніші. Адже покриття стало антитравматичним, а також з’явилася розмітка для гри у волейбол, баскетбол, гандбол і мініфутбол.
«Важливо, щоб наші діти мали можливість займатися спортом у гарних умовах. У нас не так багато таких спортивних залів, а цей вже давно потребував ремонту. Тому разом із вами тішуся, що вдалося облаштувати ще один осередок здорового та активного дозвілля», – зазначив міський голова Руслан Марцінків
В Івано-Франківську у Муніципальному центрі дозвілля оновили спортзалу В Івано-Франківську у Муніципальному центрі дозвілля оновили спортзалу Reviewed by Мар'яна on серпня 29, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.