Французька компанія модернізує теплову котельню у Франківську

Роботи з модернізації котельні, що на вулиці Довга, 68а тривають. Тут працівники фірми «ENERTEX» (м. Марсель, Французька Республіка), яка стала переможцем міжнародного тендеру, виконують роботи з модернізації цього теплогенеруючого об’єкту зі встановленням новітнього газового котла потужністю 9 МВт.
На даний час на високогабаритному котлі вже змонтовано пальник італійської фірми «RIELLO», вага якого перевищує 400 кг, повідомляє пресслужба компанії.
Змонтовано основні вузли дільниці хімводоочистки, підживлюючі насоси та блоки управління до них.
Тривають роботи з обв’язки котла до мереж подачі теплоносія та зворотної лінії. У подвір’ї працівники фірми «ENERTEX» виконують зварювальні роботи на 30-тиметрових несучих конструкціях, що утримуватимуть майбутній димар новітнього потужного газового котла.
Нагадаємо, що модернізація цієї котельні відбувається відповідно до Проекту співпраці з ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська».
До початку опалювального сезону 2019/2020 рр. модернізована котельня має запрацювати у штатному режимі.
Французька компанія модернізує теплову котельню у Франківську Французька компанія модернізує теплову котельню у Франківську Reviewed by Мар'яна on серпня 11, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.