Днями, у Галичі представили нові службові автомобілі Renault Duster, придбані для первинної ланки.
Сім автомобілів закуплено за кошти районного бюджету і вже передано в сільські амбулаторії, пишеГалицька РДА.
В дорозі автомобілі для медичних закладів сіл Бовшів, Маріямпіль, Блюдники, придбані за державні кошти. Раніше спецавтомобіль було передано і для новозбудованої амбулаторії с.Дорогів.
На думку керівництва району, це підсилить первинну ланку, яка вступила в медичну реформу. Нові автомобілі освятили та благословили водіїв і всіх присутніх декан Галицький УГКЦ о.Ігор Броновський та митрофорний протоієрей о.Іоан Кузь, декан Галицький ПЦУ.
У Галицькому районі 7 амбулаторій отримали нові автомобілі
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 30, 2019
Rating:
![У Галицькому районі 7 амбулаторій отримали нові автомобілі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgACrinM9y1xUMp1M8jB6JYKErqVZWpXykmxie3QuI0UM85p2lq8l7yQAro_cHVIzmuVeK8p07BNHdcR_hf40IFM__orZRo1ah8BVuCDl5IppPzeaOnABlya22yPmn5c_CAAVCXzLsKRorK/s72-c/74b1ff25a828d5b7b829f42b27c6074a.jpeg)
Немає коментарів: