Прикарпатці продовжують потрапляти в тенета шахраїв

Поліція Івано-Франківщини регулярно застерігає прикарпатців щодо шахрайських схем видурювання грошей.
Йдеться як про телефонні дзвінки, так і про покупку товарів через інтернет.
Так, за допомогою до правоохоронців звернулась 54-річна мешканка Івано-Франківська, яка повідомила, що їй на мобільний телефон надійшло повідомлення, що її банківська картка заблокована і для того щоб розблокувати її, потрібно зателефонувати на номер телефону, який вказаний в СМС повідомленні.
Зателефонувавши на вказаний номер, потерпіла поговорила зі «співробітником банку», який повідомив, що для розблокування банківської карти потрібно продиктувати усі дані картки.
Жінка надала всю інформацію, після чого з’ясувалося, що з її картки знято близько 43 тисячі гривень.
Наступне звернення до поліції надійшло від 18-річного франківця. Молодик кілька днів тому на інтернет-сайті знайшов оголошення про продаж мотоцикла та вирішив його придбати. Передоплату в сумі 6 тисяч гривень перерахував на вказаний продавцем рахунок, утім, надалі – ні мотоцикла, ні грошей, ні зв’язку із продавцем.
За кожним зверненням потерпілих від шахрайських дій працівники поліції розпочали кримінальні провадження та здійснюють заходи щодо розкриття цих злочинів.
Прикарпатці продовжують потрапляти в тенета шахраїв Прикарпатці продовжують потрапляти в тенета шахраїв Reviewed by Мар'яна on вересня 26, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.