Вчора жінка розповіла, що вже вдруге потрапляє у терапевтичне відділення після того, як її 30 серпня в школі побила колега. Поліція за цим фактом відкрила кримінальне провадження.
"Коли ми вже порозумілися, то в кабінет зайшла пані Сухарчук та Шкрібляк. На той момент я не знала, що кабінет тимчасово передали у користування Любові Шкрібляк. Я зрозуміла, що маю швидко покинути кабінет. Як тільки я відчинила двері, Марія Сухарчук вдарила мене в плече, а оскільки вона набагато вища та здоровіша за мене, то від сили удару я ще вдарилась сильно головою до одвірку", – каже потерпіла вчителька Людмила Магнич.
Детальніше у сюжеті UA:Карпати:
На Прикарпатті вчителька потрапила до лікарні через бійку з колегою
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 27, 2019
Rating:
![На Прикарпатті вчителька потрапила до лікарні через бійку з колегою](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj10J05agvKOuGkQF4kKMaAh4Aeq5JAtmxno6l6wq3FDv1AY-ixCf_V3hzBDAhThsubSuAzGhcEFp0dSQHBn4fVT1IIPG_-vmbdE3FZi1J_dNuZDc-7hEsczg961a_7-rvo3sx5_rjP5qzE/s72-c/0ef81829ad476754a9dfc4cf8011c2ab.jpeg)
Немає коментарів: