У Мінсоцполітики пояснили, чому зменшили витрати на субсидії

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська пояснює скорочення фінансування житлових субсидій зростанням доходів громадян.
Про це Соколовська написала на своїй сторінці в Facebook, інформує ЕП.
"Після оприлюднення проекту бюджету на 2020 рік в ЗМІ поширюється інформація про зменшення витрат на субсидії, що призведе до скорочення кількості одержувачів. Хочу запевнити, що ця інформація не відповідає дійсності і є результатом неправильної інтерпретації фактів. Скорочення витрат не призведе до скорочення одержувачів", - написала Соколовська.
Вона зазначає, що в держбюджеті 2019 року на субсидії заплановано близько 47,6 млрд грн.
"Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребують державної допомоги з оплати комунальних послуг", - додала Соколовська.
За її словами, якщо порівнювати з цифрами, включеними до бюджету на цей рік (55,1 млрд грн), то закладені 47,6 млрд грн - дійсно менше. Але це скорочення викликане винятково економічними чинниками - за рахунок індексації пенсій, а також збільшення рівнів мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму.
Наразі опрацьовується питання про внесення змін для посилення ефективності цієї програми і доступності для громадян, що важливо перед початком опалювального періоду.
Нагадаємо, в Івано-Франківську майже 15 тисяч сімей отримують житлові субсидії.
У Мінсоцполітики пояснили, чому зменшили витрати на субсидії У Мінсоцполітики пояснили, чому зменшили витрати на субсидії Reviewed by Мар'яна on вересня 18, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.