![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhD-px54TPNKxYUzv0kAUYs1v6Ndf7nMvTxCoG-fbs4JCnMjvEcSGvQTLiGIVnVokkjnP8C_ZROVwPoO9-jQcN6KWGHMP0EAVWARL1tQSwxaFgH9hjmeCaUm78o4vZ9rgTWbSIpfzua6nk4/s320/fcffd40a900bde7bef376321dc60f448.jpeg)
Про це у мережі повідомив очільник Франківська.
"Сталася трагедія. У ДТП за участі мого двоюрідного брата, депутата Івано-Франківської міської ради Романа Марцінківа загинув 68-річний мешканець с.Марківці Тисменицького району. Перш за все, я висловлюю щирі співчуття родині загиблого. Це велике горе для всіх. Зараз головне завдання - дочекатись результатів розслідування. Це робота не емоцій, а фахівців. Мені важко і боляче коментувати цю ситуацію. Молюся за душу загиблого і прошу Бога відвертати такі біди від усіх", - написав Руслан Марцінків.
Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталась сьогодні, 9 вересня близько 9:30 год в с. Марківці, що в Тисменицькому районі. Внаслідок аварії мешканець Тисменицького району 1955 р.н. отримав тілесні ушкодження, від яких помер в кареті швидкої допомоги.
http://firtka.if.ua/blog/view/za-kermom-avto-iake-zbilo-nasmert-pishokhoda-buv-brat-mera-ivano-frankivska
За кермом авто, яке збило насмерть пішохода, був брат мера Івано-Франківська
Reviewed by Мар'яна
on
вересня 09, 2019
Rating:
![За кермом авто, яке збило насмерть пішохода, був брат мера Івано-Франківська](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhD-px54TPNKxYUzv0kAUYs1v6Ndf7nMvTxCoG-fbs4JCnMjvEcSGvQTLiGIVnVokkjnP8C_ZROVwPoO9-jQcN6KWGHMP0EAVWARL1tQSwxaFgH9hjmeCaUm78o4vZ9rgTWbSIpfzua6nk4/s72-c/fcffd40a900bde7bef376321dc60f448.jpeg)
Немає коментарів: