У Франківську мешканці замість базарчика хочуть створити сучасний громадський простір

Сьогодні, 26 вересня в Івано-Франківську проходить позачергова сесія міської ради.

Перед розглядом питань порядку денного заслухали звернення громадян. Так, з пропозицією про створення громадського простору до мера звернулася  ОСББ "Вишенька" Ольга Прокопів.

"На Пулюя,15 є базарчик. Ми просимо виділити цю ділянку для дитячого майданчика і частково для ринку. Хочемо зробити там громадський простір. І хвилюємося, щоб цю землю не відали під забудову. Крім того, біля нашого будинку не вистачає місця для сучасного громадського простору", - каже Ольга Прокопів.

Крім того, голова ГО "Мами Прикарпаття" Мар'яна Вершиніна додає, що в січні 2018-го франківці зверталися до міського голови зі звернення, що мешканці проти будь-якої забудови.

"Договір оренди на цю земельну ділянку в підприємця закінчився. Фактично на даній ділянці продає одна підприємниця овочі. Мешканці зібрали підписи. Також там знаходять шприци і пляшки з під алкоголю. Можна ділянку розділити на дві частини - одну для громадського простору, іншу - для підприємців", - додала вона.
У Франківську мешканці замість базарчика хочуть створити сучасний громадський простір У Франківську мешканці замість базарчика хочуть створити сучасний громадський простір Reviewed by Мар'яна on вересня 26, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.